СЦЕНАРІЇ ІГОР

Захоплююча гра за сценарієм

Лазерні бої - одне з екстремальних розваг, за своїм принципом схожих на гру в пейнтбол, але зброю тут зовсім інше, та й сценаріїв військових дій хоч відбавляй. Ось кілька з найбільш затребуваних:

довідатися про ціни

“БИТВА”

Сценарій "Битва" в грі лазертаг

У грі беруть участь дві команди. В обладнання кожного гравця входить силова броня 6 класу захисту і зброю, запрограмоване на 990 патронів.

У розпорядженні кожної команди – власна база. Під час гри необхідно повністю знищити противника або захопити його базу.

“Теракт”

Рольова гра. Гравці – «терористи» і «спецназ». До складу кожної команди входять по 6 чоловік. Обмундирування таке ж, як і в сценарії «Битва». В ході гри перед кожною командою ставиться своя задача.

«Терористи» повинні розмістити заздалегідь отриману бомбу в певній точці, активувати її і, віддалившись на безпечну відстань, здійснити підрив. Їх противники – «спецназ» – повинні запобігти теракту за всяку ціну.

Сценарій "Теракт" в грі лазертаг

“9 Рота”

Сценарій гри в лазертаг "9 рота"

Ще один варіант рольової гри, на основі подій однойменного фільму. Команди «9 Рота» і «духи» мають в своєму складі по 4 і 8 осіб відповідно. Устаткування «9 Роти» – броня 6 класу і 990 патронів, «духів» – броня 6 класу і 600 патронів.

«9 Роті» належить найбільш вигідна позиція на території, яку вони повинні утримувати протягом 15 хвилин. «Духи», в свою чергу, мають можливість після того, як буде переможений активуватися на своїй базі. Їх завдання – захопити базу і знищити склад команди противника.

“Останній герой”

Гравець отримує броню 6 класу, 990 патронів і грає тільки за себе. Гра триватиме 15 хвилин, протягом яких необхідно знищити противника і залишитися в живих.

Крім рукопашного, вирішуються всі види бою, відповідні розробленої тактики і правилам маскування.

Сценарій "Останній герой" в лазертаг

“Тілоохоронець”

Охоронець - рольова гра лазертаг

Ролі: VIP-персона (броня класу 1 і 100 патронів), охоронці (броня 2 класу і 600 патронів), 2 кілера (броня класу 3 і 600 патронів)

Завдання: охоронці повинні доставити особа, яку охороняють в місце евакуації, кілери – знищити VIP-персону.

Гра триватиме до перемоги однієї з команд.

“Місія нездійсненна”

Ще одна гра за сценарієм фільму. З одного боку – «супергерой» (броня 6 класу, 990 патронів і рація) і «спостерігач», з іншого – «охоронці об’єкта» (броня класу 1 і 100 патронів).

Завдання «супергероя»: за допомогою інформації, отриманої від «спостерігача», закласти вибухівку і знищити базу протилежного боку.

Ведення бою можливо без участі «спостерігача».

Місія нездійсненна - лазерстрайк