ПІКНІК З ГРОЮ ЛАЗЕРТАГ

Карантинні заходи

 

З метою безпеки кожного гравця під час гри використовуються індивідуальні засоби захисту: лицьові маски і рукавички.

 

Відстань між гравцями як під час гри так і при проведенні інструктажу становить не менше 2 м. Тісний контакт виключений.

 

Регулярно проводиться ретельна дезінфекція зброї і екіпіровки з дотриманням всіх діючих норм.

ПІКНИК З ПРИВОДУ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ У КИЄВІ З ДАЗЕРТАГОМ

Де відзначити день народження так, щоб про нього було цікаво згадати? Уявіть: Ваш день народження. Як ви будете його відзначати?
Чоловіча частина віддасть перевагу, швидше за все, ресторан або клуб. Можливо, сауну - традиційно чоловіча розвага. Рідко-рідко чоловіки вирішуються на що-небудь на зразок картингу.

довідатися про ціни

Швидше за все, все обмежиться посиденьками в клубі і, можливо, невмілими танцями напідпитку. Усе. Представили? І що з цього ви згадаєте через тиждень або місяць? Та нічого. І цей день народження не буде нічим відрізнятися від багатьох до нього. Хіба що на фотографіях іменинник і гості будуть не в тій же самій одязі, яку вони носили рік тому. А може, і в тій же. Похмурий сценарій дня народження, правда? Ви хочете такий, загалом, не дуже веселе свято? Задумалися, як провести день народження в Києві?

нижче наведено кілька варіантів закладів, поруч або на території яких можна провести незабутній пікнік на природі
МИ ПРОПОНУЄМО ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ

Пікнік з лазертаг

Ви вже чули про лазерстрайк? Це тактична командна гра на свіжому повітрі, коли кожен може відчути себе крутим суперменом і відчути в руках тяжкість зброї. Нехай і несправжнього. Але ви можете зробити свій день народження куди цікавіше і зручніше. Лазерстрайком все не обмежується! Ви можете замовити комплексний відпочинок на природі.
Іншими словами, лазерстрайк – це лише одна складова в цілому дні відпочинку на природі, який ви можете влаштувати собі на день народження. Хтось із гостей не хоче бігати з лазерними гвинтівками і автоматами? Відмінно, ми організуємо спортивні ігри, наприклад: волейбол, бадмінтон (з сітками), міні-футбол, крокет, шведські містечка, петанк. Зрозуміло, все необхідне ми візьмемо з собою самі, вам ні про що не треба турбуватися. Можна і не грати, а взяти з собою шахи, нарди, карти, хорошу книгу. Робіть те, що вам подобається. Що на рахунок їжі? Тут два варіанти: можна поїсти-попити в прилеглому кафе або ресторані, а можна влаштувати справжній пікнік на природі.

А ЯК ЖЕ підкріпитися?

Ми спеціально підібрали місця для проведення ігор так, щоб поруч був заклад, де можна влаштувати застілля. Як альтернативний варіант, ми можемо взяти з собою розкладні столики, намети, мангали і організувати для вас цілий пікнік! І все це з комфортом. Чи це не найкраща відповідь на питання про те, як відсвяткувати день народження в Києві ?!

Так що не турбуйтеся на рахунок їжі. Відчуття голоду ваше свято не затьмарить. Кейтерінг (виїзний ресторан) з гарною кухнею і лояльними цінами буде запропонований вам, якщо немає бажання займатися приготуванням самостійно. Ми вже все продумали для того, щоб цей пікнік став найзручнішим з усіх пакунків, на яких ви коли-небудь були. І навіть більше…

Кейтерінг з лазертаг

А ДИСКО?

Дискотека после лазертага

А для тих, хто любить особливого розмаху в святах, ми приготували дещо особливе. Все ще ставите питанням, де відзначити день народження? Київ пропонує безліч розваг, але чи чули ви про виїзний дискотеці? Ми можемо організувати і її. Отже? Ми вас переконали, що лазерстрайк і цілий день відпочинку на природі – це кращий варіант дня народження? Ви погодитеся, що конкурси на день народження явно блякнуть у порівнянні з можливістю влаштувати комфортний пікнік і пограти в лазерстрайк? Повірте, подальші запити на кшталт «де відсвяткувати день народження Київ» не дадуть вам нічого більш захоплюючого, ніж пропозиція, яку ви тільки що прочитали. Чи не роздумуйте довго! Дзвоніть за телефонами або пишіть в чати. А можете написати лист на пошту, і вже скоро колеги на роботі будуть з заздрістю, розглядати фотографії з вашого дня народження!

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НА ПРИРОДІ

Організувати для компанії День Народження – завдання не з легких. У цьому випадку найчастіше організатора очікує безліч проблем і головний біль. Особливо, якщо заплановано щось дійсно оригінальне. Це може бути День Народження на природі. Дійсно, не так часто його влаштовують. Що можна придумати для проведення свята на природі? Як правило, це командні ігри на природі. Наприклад, пейнтбол та страйкбол. Але що робить ці командні ігри не настільки привабливими? Ці ігри важко підходять під День Народження в силу своєї банальності і травматизму. У них або вже грали, або не бажають грати, тому що не хочуть синців від кульок або кульок. Ще б! У страйкболі, наприклад, фарбувальний кулька вилітає зі швидкістю 90 км / ч.

День Народження на природі з грою лазертаг

ЛАЗЕРТАГ БЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ ДІТЕЙ

Дитячий лазертаг

У пейнтболі часті випадки, коли кульки застрявали в шкірі, настільки сильний постріл у цих зброї. У зв’язку з цим потрібно ретельно підбирати гравців, тому що ці командні ігри припадуть до смаку далеко не всім. Жінки і діти, як правило, поза грою. Що ж робити в цьому випадку? Є один чудовий спосіб провести День Народження на природі восени і в будь-яку іншу пору року дуже захоплююче і неординарно.

Ця гра, яка стрімко наздоганяє за популярністю вищеназвані командні ігри – пейнтбол та страйкбол. Це Лазертаг – сучасний аналог пейнтболу, в яку грають по всьому світу. До України вона дійшла відносно недавно, але відразу ж сподобалася її жителям. Абсолютно безболісна, ця гра нітрохи не втрачає екстремальності і відчуття небезпеки, якою володіє пейнтбол і подібні йому командні ігри. Тепер щоб поганяти адреналін по крові не обов’язково ризикувати своїм здоров’ям, адже стрілянина в Лазертаг здійснюється безконтактно, за допомогою аналогових променів.

ГРА наближена до реального БОЮ

Влучний постріл фіксується датчиком, розташованим на тілі гравця. Коли аналоговий промінь, що випускається автоматом, потрапляє на датчик гравця, лунає характерний звук, його автомат вимикається і він змушений на деякий час покинути поле бою. Така система робить Лазертаг чудовим варіантом під День Народження на природі. Конкурси, різноманітні сценарії битв, святковий стіл – все це можна влаштувати при організації гри Лазертаг. А завдяки його особливій системі бою в командні ігри можуть грати абсолютно всі, включаючи жінок і дітей. Задумайтесь, багато дітей грають в комп’ютерні командні ігри, в яких стріляють один в одного. При цьому вони досить довго сидять на одному місці, викривляючи спину і порушуючи зір. Разом з лазертаг з’явилися командні ігри для дітей, де вони зможуть від душі повеселитися, побігати, погратися зі зброєю, близьким до реального.

Лазертаг - як в реальному бою

Незабутнє свято З ЛАЗЕРТАГ

лазертаг взимку

Для дитини дуже важливо довести своїм одноліткам, що він чогось вартий, заявити про себе, і Лазертаг дає йому таку можливість. Не дарма ця гра популярна і серед дітлахів.
У підсумку, щоб організувати незабутнє свято, зовсім не обов’язково лізти зі шкіри геть. У його організації вам допоможуть командні ігри, і в першу чергу Лазертаг, який стане чудовим способом провести День Народження максимально весело і неординарно.

Приходьте, і ви, напевно, не пошкодуєте!

ЯК ГРАЛИ НА ПІКНІКУ ……