ІГРОВІ ЛОКАЦІЇ

Карантинні заходи

 

З метою безпеки кожного гравця під час гри використовуються індивідуальні засоби захисту: лицьові маски і рукавички.

 

Відстань між гравцями як під час гри так і при проведенні інструктажу становить не менше 2 м. Тісний контакт виключений.

 

Регулярно проводиться ретельна дезінфекція зброї і екіпіровки з дотриманням всіх діючих норм.

МІСЦЯ РОЗТАШУВАННЯ І ОПИС ПОЛІГОНІВ

Запитайте у сучасної молоді – що може зрівнятися з цим драйвом дискотеки? І відповіддю буде – комп’ютерний шутер у живу – захоплюючий бій в лісі, в умовах пересічної місцевості або в лабіринті промислової будівлі. Молоді люди сьогодні приділяють величезну увагу здоровому способу життя і активних ігор. Більш зріле покоління також не відстає від молодих і, в свою чергу, приділяють цим питанням чимало уваги.

Серед найбільш примітних – лазерні бої, які дозволяють не тільки підтримувати себе в хорошій фізичній формі, але і активізувати свою винахідливість, кмітливість, організаторські здібності. У цій грі ви можете себе проявити як сміливий стратег, умілий організатор або безстрашний боєць, здатний викликати вогонь на себе, відвернути значні сили суперника і забезпечити раптовий прорив групи своїх товаришів на іншому напрямку, що незмінно стане несподіванкою для противника і призведе до перемоги вашої команди .

Багаторівневий ПАРКІНГ

 вул. Миколи Грінченка, 18

Як бути, якщо раптом зіпсувалася погода, на вулиці зима або осіння сльота? На цей випадок у нас є відмінний варіант – так званий “критий” лазертаг-полігон, розташований за адресою: вул. Миколи Грінченка, 18.

Це 7-ми поверхова споруда колишнього таксопарку, нині використовується для гаражного зберігання автомобілів. Тут, на 3-х верхніх поверхах, і розігруються сценарії, які дуже нагадують реальні бойові дії.

ТЕЦ-6 ТРОЄЩИНА

Це місце вибрано як полігон для лазертаг не просто. Тут є і ліс і рельєфна місцевість і озеро для подальшого проведення часу.

Невелика висотка, поросла молодняком, яку потрібно утримувати захищається команді, відмінна можливість застосування різних тактик як в захисті, так і в нападі.

Лазертаг на ТЕЦ-6 Троєщина

СМІТТЄСПАЛЮВАЛЬНИЙ ЗАВОД

Лазертаг на сміттєспалювальному заводі

За близькості від ТЕЦ-6 (Троєщина) в лісовій зоні знаходиться давно занедбаний незавершений будівельний об’єкт – сміттєспалювальний завод.

Територія в декілька гектарів порита котлованами і рясніє недобудованими будівлями. На цьому величезному полігоні і проявляються кращі риси позааренного лазертагу – велика дальність стрільби і, відповідно, безліч можливих тактичних побудов і різноманітність сценаріїв.

Рекомендована для дорослих гравців.

Недобудований корпус лікарні Павлова

Досить цікавий об’єкт в плані проведення ігор розташовується в дуже мальовничому місці – урочищі Кирилівський гай. Будівля складної конфігурації з великою кількістю внутрішніх ходів, кімнат і закутків, вимагає високої концентрації гравців, злагодженої командної роботи.

Організація ігор в цих умовах пов’язана зі складністю внутрішнього планування і певним ризиком травматизму. Підходить підготовленим гравцям, свідомо шукають гострих відчуттів в екстремальній обстановці.

Лазертаг в недобудованому корпусі лікарні Павлова

ЯК ГРАЛИ НА ЦИХ ЛОКАЦІЯХ ………