ЩО ТАКЕ ЛАЗЕРТАГ

Фотон – прототип нинішнього лазертагу

Фотон - це прототип нинішнього лазертаг

Тефлонові покриття, GPS-навігація і радіо локація, акваланг, супутниковий зв’язок і навіть всюдисущі комп’ютер та інтернет – всі ці технології створювалися для військових цілей і лише потім вийшли «на широку арену» і стали доступні мільйонам мирних людей.

У лазертаг дещо інша історія: його військове і комерційне розвиток йшли рука об руку, в один і той же час.

З чого все починалося

США – ось батьківщина цієї гри, яка тепер називається лазертаг. Київ, перебуваючи на іншій стороні світу, ще довго не знав, що це таке, а тепер і жителі Києва можуть порадувати себе цією чудовою грою.

Отже, в 1975 році американець на ім’я Джордж Картер придумав концепцію того, що стало лазертаг. Він називав свою вигадку «Photon». Лише в 1984 році, тобто через 9 років, ідея знайшла комерційне втілення: в Техасі побудували арену, на якій грали в «Photon».

А в 1979 році, ще до відкриття арени на озброєння деяких частин армії США надходить розробка, звана «Лазерна імітація стрільби і поразок» – військове «втілення» лазертаг. Зараз тренування з використанням лазертаг практикуються в багатьох країнах-учасницях НАТО.

Навіть дивно подумати: сьогодні існує лазертаг для дітей в Києві, а в інших країнах цей же лазертаг – метод навчання справжніх солдатів.

Світове визнання лазертагу

Світове визнання лазертаг

З початку 1980-х лазерні бої lasertag починають набувати популярності. Спочатку в США, потім в Канаді і Великобританії, потім в Австралії з’являються фірми, які розробляють екіпіровку і нову зброю, будують нові арени. Фірми працюють під франшизою «Photon». Наприклад, до 1987 року під франшизою в США працює 70 арен.

У 1986 році з’являється назва Lazer Tag, де «z» згодом змінюється на «s». У 1990-х лазертаг проникає в країни Європи. Існує велика кількість фірм, які займаються розробкою зброї, екіпіровки, датчиків.

Відкриваються полігони для лазертагу без арени. Нікого вже не дивує і дитячий лазертаг. Київ, однак, пізніше дізнався, що таке лазертаг – лише в 2001 році, коли був заснований проект TRUTNEE.

Сьогодні

За півтора десятка років багато що змінилося. Лазертаг в Києві оцінений безліччю людей, деякі стали справжніми шанувальниками цієї веселої рухомий і в той же час розумної гри. У гравців з’явилися нові друзі, з якими вони познайомилися на арені або полігоні.

В Україні лазертаг набирає обертів. Минули ті часи, коли «найкрутішим» вважалося впасти п’яним в нічному клубі, а потім розповідати про це «досягнення». Тепер таке не в честі. І зовсім інша справа – здоровий спосіб життя і фізичні навантаження, які дає lasertag. Київ стає свідком справжнього розквіту лазертаг. Не залишайтеся осторонь і ви! Приєднуйтесь до тисячам здорових сильних людей, які зрозуміли, що лазертаг нічим не гірше тренажерних залів і ранкових пробіжок!

РЕКЛАМА ЛАЗЕРТАГУ 80-х

Переваги лазертагу

 

Приблизна дальність попадання лазертаг-зброї становить 150-250 метрів. Можливо потрапляння до 400 метрів.

 

Цілковита безпека при лазертаг-стрільбі. Немає фактора болю, тому що в грі немає хворобливих вражаючих елементів.

 

Грати можна за будь-якої погоди і в будь-який сезон. Як приклад – рольова (захоплення-звільнення) гра лазертаг в приміщенні.

 

Уніформа або одяг не зазнаватиме великих забруднень, на відміну від пейнтболу.

ДИТЯЧИЙ ЛАЗЕРТАГ ТЕПЕР В УКРАЇНІ! ЗУСТРІЧАЙТЕ!

Відмінна новина для тих, хто хоче влаштувати справжнє свято своїй дитині! Чудова гра для активного відпочинку, популяризована в усьому світі – Лазертаг тепер доступна і на Україні!

Але найголовніше, в Лазертаг присутня можливість організувати Лазертаг для дітей! Дитячий лазертаг став дуже популярний, адже яка дитина не захоче побігати зі зброєю, наближеним до цього, і відчути себе справжнім чоловіком?

Діти постійно чекають від вас нового і екстремального, і завдяки нашій грі ви без зусиль зможете їм це надати. До того ж дитячий лазертаг – гра воістину унікальна. Адже практично для кожного бою можна придумувати власні особливі сценарії, завдяки яким кожна гра стане новою, з новими радощами і захоплюючими моментами. А у кого як не у дітей така розвинена фантазія на всякого роду вигадки. Ваша дитина буде в захваті!

Дитячий лазертаг в приміщенні

Багато з них так часто грають в комп’ютерні ігри, багато сидять, підриваючи своє здоров’я. З Лазертаг дітям не доведеться довго сидіти за комп’ютером, намагаючись розважити себе. Це чудовий спосіб проявити всі свої здібності, побігати, порухатися і поспілкуватися зі своїми однолітками в новій обстановці. Адже для гри в лазертаг дітей потрібно підняти через комп’ютерів і показати їм новий захоплюючий і більш здоровий спосіб проведення часу.

Бути може, ви задалися питанням: «що ж таке цей Лазертаг»?

Лазертаг має якусь схожість з пейнтболом, але вона абсолютно безболісна. Тут бій проходить за допомогою безпечних аналогових променів, які застосовуються, наприклад, в телевізійних пультах і спеціальних датчиках на тілі гравця. Уявіть собі телевізор і пульт від нього. Коли ви спрямовуєте пульт на телевізор і натискаєте на кнопку, канал перемикається. У Лазертаг все за таким же принципом – ви спрямовуєте гвинтівку з променем на тіло гравця, оснащеного датчиком, і натискаєте на курок. Противник вибуває з гри – ви його «вполювали».

Як бачите, ніяких кульок з фарбою і кульок, як у пейнтболі або страйкболі які залишають синці на довгий час. До того ж зброю в лазертаг для дітей дуже легке, тому ваша дитина зможете без праці з ним управлятися. А якщо раптом сталася негода, то це не привід відміняти лазертаг – критий полігон у вашому розпорядженні.

Організувавши Лазертаг дітям всього один раз, задоволені батьки приходять до нас ще і ще, і не завжди зі своїми дітьми – часто вони влаштовують свято і самим собі!