Исторія Лазертагу

Гра ФотонТефлонові покриття, GPS-навігація і радіолокація, акваланг, супутниковий зв'язок і навіть всюдисущі комп'ютер та інтернет - всі ці технології створювалися для військових цілей і лише потім вийшли «на широку арену» і стали доступні мільйонам мирних людей. У лазертаг дещо інша історія: його військове і комерційне розвиток йшли рука об руку, в один і той же час.

З чого все починалося

США - ось батьківщина цієї гри, яка тепер називається лазертаг. Київ, перебуваючи на іншій стороні світу, ще довго не знав, що це таке, а тепер і жителі Києва можуть порадувати себе цією чудовою грою.
Отже, в 1975 році американець на ім'я Джордж Картер придумав концепцію того, що стало лазертаг. Він називав свою вигадку «Photon». Лише в 1984 році, тобто через 9 років, ідея знайшла комерційне втілення: в Техасі побудували арену, на якій грали в «Photon». 
А в 1979 році, ще до відкриття арени на озброєння деяких частин армії США надходить розробка, звана «Лазерна імітація стрільби і поразок» - військове «втілення» лазертаг. Зараз тренування з використанням лазертаг практикуються в багатьох країнах-учасницях НАТО.
Навіть дивно подумати: сьогодні існує лазертаг для дітей в Києві, а в інших країнах цей же лазертаг - метод навчання справжніх солдатів.

Світове визнання лазертаг

З початку 1980-х лазерні бої lasertag починають набувати популярності. Спочатку в США, потім в Канаді і Великобританії, потім в Австралії з'являються фірми, які розробляють екіпіровку і нову зброю, будують нові арени. Фірми працюють під франшизою «Photon». Наприклад, до 1987 року під франшизою в США працює 70 арен.
У 1986 році з'являється назва Lazer Tag, де «z» згодом змінюється на «s». 
У 1990-х лазертаг проникає в країни Європи. Існує велика кількість фірм, які займаються розробкою зброї, екіпіровки, датчиків. Відкриваються полігони для внеаренний лазертаг. Нікого вже не дивує і дитячий лазертаг. Київ, однак, пізніше дізнався, що таке лазертаг - лише в 2001 році, коли був заснований проект TRUTNEE.

Гра ФотонСьогодні

За півтора десятка років багато що змінилося. Лазертаг в Києві оцінений безліччю людей, деякі стали справжніми шанувальниками цієї веселої рухомий і в той же час розумної гри. У гравців з'явилися нові друзі, з якими вони познайомилися на арені або полігоні.

В Україні лазертаг набирає обертів. Минули ті часи, коли «найкрутішим» вважалося впасти п'яним в нічному клубі, а потім розповідати про це «досягнення». Тепер таке не в честі.
І зовсім інша справа - здоровий спосіб життя і фізичні навантаження, які дає lasertag. Кіевстановітся свідком справжнього розквіту лазертаг. Не залишайтеся осторонь і ви! Приєднуйтесь до тисячам здорових сильних людей, які зрозуміли, що лазертаг нічим не гірше тренажерних залів і ранкових пробіжок!

ДИТЯЧИЙ ЛАЗЕРТАГ ТЕПЕР В УКРАЇНІ! ЗУСТРІЧАЙТЕ!

 

Відмінна новина для тих, хто хоче влаштувати справжнє свято своїй дитині! Чудова гра для активного відпочинку, популяризованная у всьому світі – Лазертаг тепер доступна і на Україні!
Але найголовніше, в Лазертаг є можливість організувати Лазертаг для дітей! Дитячий лазертаг став дуже популярний, адже який дитина не захоче побігати зі зброєю, наближеним до цього, і відчути себе справжнім чоловіком?
Діти постійно чекають від вас нового і екстремального, і завдяки нашій грі ви без праці зможете їм це надати.
До того ж дитячий лазертаг – гра справді унікальна. Адже практично для кожного бою можна придумувати власні особливі сценарії, завдяки яким кожна гра стане новою, з новими радощами і захоплюючими моментами. А у кого, як не у дітей така розвинена фантазія на всякого роду вигадки. Ваша дитина буде в захваті!
Багато з них так часто грають в комп'ютерні ігри, багато сидять, підриваючи своє здоров'я. З Лазертаг дітям не доведеться довго сидіти за комп'ютером, намагаючись розважити себе. Це чудовий спосіб проявити всі свої здібності, побігати, порухатися і поспілкуватися зі своїми однолітками в новій обстановці. Адже для гри в лазертаг дітей потрібно підняти з-за комп'ютерів і показати їм новий захоплюючий і більш здоровий спосіб проведення часу.
Бути може, ви задалися питанням: «що ж таке цей Лазертаг»?
Лазертаг має певну схожість з пейнтболом, але вона абсолютно безболезнена. Тут бій проходить за допомогою безпечних аналогових променів, які застосовуються, наприклад, у телевізійних пультах і спеціальних датчиків на тілі гравця. Уявіть собі телевізор і пульт від нього. Коли ви направляєте пульт на телевізор і натискаєте на кнопку, канал перемикається. В Лазертаг все за таким же принципом – ви направляєте гвинтівку з променем на тіло гравця, оснащеного датчиком, і натискаєте на курок. Противник вибуває з гри – ви його «підстрелили».
Як бачите, ніяких кульок з фарбою і кульок, як у пейнтболі або страйкболі які залишають синці на довгий час. До того ж зброю в лазертаг для дітей дуже легке, тому ваша дитина зможете без праці з ним управлятися.
Організувавши Лазертаг дітям всього один раз, задоволені батьки приходять до нас ще і ще, і не завжди зі своїми дітьми – часто вони влаштовують свято і самим собі!!