Сценарії

Лазерні бої - одна з екстремальних розваг, за своїм принципом схожа на гру у пейнтбол, але зброя тут зовсім інша, та й сценаріїв військових дій хоч відбавляй. Ось кілька з найбільш затребуваних:

"Битва"

У грі беруть участь дві команди. В обладнання кожного гравця входить силова броня 6 класу захисту і зброя, запрограмована на 990 патронів. У розпорядженні кожної команди - власна база. Під час гри необхідно повністю знищити супротивника або захопити його базу.

"Теракт"

Рольова гра. Гравці - «терористи» і «спецназ». Обмундирування таке ж, як і в сценарії «Битва». В ході гри перед кожною командою ставиться своя задача. «Терористи» повинні розмістити заздалегідь отриману бомбу в певній точці, активувати її і, віддалившись на безпечну відстань, здійснити підрив. Їх противники - «спецназ» - повинні запобігти теракту.

"9 Рота"

Ще один варіант рольової гри, на основі подій однойменного фільму. Команди «9 Рота» і «духи» мають в своєму складі по 4 і 8 осіб відповідно. Устаткування «9 Роти» - броня 6 класу і 990 патронів, «духів» - броня 6 класу і 600 патронів. «9 Роті» належить найбільш вигідна позиція на території, яку вони повинні утримувати протягом 15 хвилин. «Духи», в свою чергу, мають можливість після того, як будуть переможені активуватися на своїй базі. Їх завдання - захопити базу і знищити склад команди супротивника.

"Останній герой"

Гравець отримує броню 6 класу, 990 патронів і грає тільки за себе. Гра триватиме 15 хвилин, протягом яких необхідно знищити противника і залишитися в живих. Крім рукопашного, дозволяються всі види бою, що відповідають розробленій тактиці і правилам маскування.

"Охоронець"

Ролі: VIP-персона (броня класу 1 і 100 патронів), охоронці (броня 2 класу і 600 патронів), 2 кілера (броня класу 3 і 600 патронів). Завдання: охоронці повинні доставити особу, яку охороняють в місце евакуації, кілери - знищити VIP-персону. Гра триватиме до перемоги однієї з команд.

"Місія нездійсненна"

Ще одна гра за сценарієм фільму. З одного боку - «супергерой» (броня 6 класу, 990 патронів і рація) і «спостерігач», з іншого - «охоронці об'єкта» (броня класу 1 і 100 патронів). Завдання «супергероя»: за допомогою інформації, отриманої від «спостерігача», закласти вибухівку і знищити базу протилежного боку. Ведення бою можливо без участі «спостерігача».