Часті питання

Як проходить гра?
Гравці діляться на дві команди, в разі чисельності гравців до 24 осіб, якщо кількість більша, доцільніше розділитися на 3 і більше команд. Гра розбита на раунди, кожен, в середньому по 10 - 15 хв., де розігрується той чи інший сценарій. Після закінчення раунду гравці збираються разом і отримують установку на наступний раунд. Залежно від інтенсивності за 2 години гри можна зіграти від 6 до 12 раундів.
Чи небезпечний лазерний промінь?
В обладнанні використовується інфрачервоний промінь, що і, наприклад, в пульті від телевізора і за своєю природою абсолютно нешкідливий.
Оптимальна форма одягу?
Рекомендованою формою одягу є похідна зі зручним взуттям, так як саме в такому одязі, в комбінації з камуфляжними жилетками, що видаються гравцям, вони найбільш вільно будуть відчувати себе в умовах досить великої кількості переміщень і займаних позицій, наприклад позиції лежачи.
З якого віку діти можуть брати участь у грі?
При вазі автомата в 2 кг з ним легко управляються діти з 8-ми річного віку. Якщо ж ваша дитина молодше, є легкі штурмові автомати, але щоб гра вийшла змістовною участь в ній дорослих настійно рекомендується. Неодноразово зустрічалися гравці 7 - ми і навіть 5-ти років від роду.
Чи можуть дорослі грати разом з дітьми?
Так, і ця ситуація дуже часто зустрічається на практиці, коли татусі, а часом мами та навіть дідусі і бабусі з азартом беруть участь в битві.
Чи грають дівчата в цю гру і наскільки це їм цікаво?
Чисто жіночі команди, потрібно відзначити справедливості заради, зустрічаються нечасто, але те що в спільних баталіях вони проявляють себе як дуже обачні, прагматичні гравці, помічено.
Чи можливий виїзд до замовника?
Безсумнівно, ми називаємо це "виїзною грою". Головне, щоб поруч була територія підходяща для гри: ліс, посадка, рельєфна місцевість. А часом гра проходить і у дворі садиби.