ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИХ СВЯТ, ЩО НОВОГО?

Випускний? Успішне закінчення чверті або всього навчального року? Просто захотіли оживити обстановку в сім'ї? Загалом, треба організувати дитяче свято, але в голову нічого путнього не приходить?

Звичайно, можна піти в івент агентство. Київ - місто, в якому досить багато подібних пропозицій. Але коли справа стосується дитячих свят, у багатьох агентств цього самого натхнення і не вистачає. А їхні послуги коштують дорого. Провідні, оренда приміщення для свята та професійні актори - не самий бюджетний варіант.

А знаєте, можна піти зовсім іншим шляхом. Без провідних, акторів, костюмів і прикрас. Зате з азартом і палаючими очима.

Бадьорий і здоровий дитяче свято

Лазерстрайк - ось рішення. Якщо ви вирішили замовити дитяче свято в Києві, але ваш бюджет невеликий, то придивіться до лазерстрайку. Мабуть, це найкращий варіант!

Чому саме лазерстрайк?

За грошовим міркувань. Щоб свято вдалося, на нього доведеться витратити великі гроші; свято з мізерним бюджетом - дуже сумне захід. Свята - взагалі дорога річ, а тим більше організація дитячих свят. Київ - найдорожче місто України, і агентства, які займаються святами, можуть виставити солідний рахунок. Лазерстрайк набагато дешевше.

Але в цьому випадку «дешевше» зовсім не означає «гірше». Лазерстрайк дарує той азарт, якого не принесе ні один конкурс. Він дозволяє відчути почуття команди і знайти друзів. Звичайні дитячі свята - немає.

І ще. Багато агентства, які рясніють рекламою «все для дитячого свята» або «з нами ви дізнаєтеся, що таке Київ для дітей», працюють в основному з малюками. Для них намагаються актори, переодягаючись у Бетмена або Гаррі Поттера, печуться незвичайні торти, влаштовуються вікторини. А для дітей старшого віку? Крім стандартних посиденьок в ресторані з претензіями на оригінальність - нічого, в общем-то ...

Це абсолютно безпечно!

Ніяких кульок з фарбою, які боляче б'ють, в лазерстрайке немає. Він досконаліше, більш технологічні пейнтболу; тут стріляють нешкідливим променем лазера. Ризик отримати травму, граючи в лазерстрайк, приблизно такий же, як під час вигулу собаки біля власного будинку.

Отже, що ви оберете? Стандартні дитячі свята, організація яких влетить в копієчку і не запам'ятається навіть не рік? Або можливість для вашої дитини відчути себе зовсім іншою людиною? Побути на природі, на свіжому повітрі? Знайти друзів? У підлітковому віці друзі - це дуже важливо! Згадайте себе.

Залишилися питання? Є те, що ви хочете прояснити? Телефонуйте +380 67 370 777 0 або +380 50 207 222 7, ми все розповімо.