СВІЖІ ІДЕЇ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Про що не замислюються батьки, коли планують дитячий день народження?

Головне в плануванні дня народження дитини - не забувати, чий це свято. Це свято дитини. У цей день все повинно бути для нього.

Звичайно, батьки можуть піти найпростішим - і приємним для себе - шляхом і просто сходити сім'єю в ресторан або кафе. Але будемо чесні - в якості ідеї для дитячого дня народження такий варіант неприйнятний. Чи потрібен дитині цей ресторан? Ні звичайно.

Якщо ви хочете влаштувати своїй дитині свято, то діяти треба по-іншому.

Яким повинен бути сценарій дитячого дня народження?

Здавалося б - варіантів море. Навіщо переживати з питання, де відсвяткувати дитячий день народження? Київ - місто, в якому досить фірм, що надають послуги організації свят.

Ось тільки коштує це задоволення чималих грошей. Самі посудіть: тут і вмілі досвідчені актори, і ведучий, і витрати на костюми. Та й сама ця послуга явно не з найнеобхідніших. Тому фірми не соромляться, називаючи ціни.

Батькам же в продовження свята доведеться, швидше за все, скромно стояти осторонь.

А знаєте, організувати день народження дитини можна куди оригінальніше і цікавіше

Як на рахунок того, щоб в день народження виїхати всією родиною, з друзями на природу і пограти в лазерстрайк? Вірніше, це не тільки пограти. Ми пропонуємо вам цілу програму, як провести дитячий день народження на природі. У цю програму будуть входити не лише «догонялки» з лазерними гвинтівками і пістолетами, але і багато що ще.

Це і спортивні ігри, і пікнік з мангалом, та можливість сходити в розташоване поруч кафе. Ми спеціально підібрали місця для ігор так, щоб поруч з ними був заклад, де можна попити кави і перекусити. Не забуваємо і про комфорт на природі: за вашим бажанням ми візьмемо з собою розкладні столики.

Поки одні азартно штурмують «ворожу фортецю» або «звільняють заручників» в лазерстрайку, хтось може просто відпочивати на природі під шатром і читати книгу або грати в бадмінтон, волейбол, крокет. Все необхідне ми візьмемо з собою.

Беріть з собою шахи, беріть улюблені настільні ігри, будьте як вдома! Приїхати всією сім'єю з друзями на природу і розважатися там кому як подобається - чи це не відповідь на питання де провести дитячий день народження в Києві?

Але і це ще не все ваші можливості! Хочете влаштувати свято на своїй території? У вас є на прикметі відмінне містечко? Ніяких проблем, ми привеземо все необхідне туди, куди ви скажете, і все організуємо. Сперечаємося, це буде цікавіше, ніж конкурси на день народження для дітей!

Радість вашої дитини залежить тільки від вас

Отже? Ви і далі будете вводити в рядок пошуку фрази «де відсвяткувати день народження дитини Київ» або «дитячі дні народження Київ»? Побачити в цих оголошеннях щось по-справжньому привабливе буде складно, нехай вони і кричать про «незабутню святі» і «море вражень».

Краще все-таки проявіть розумну оригінальність і зв'яжіться з нами за допомогою одного з телефонів +380 67 370 777 0, +380 50 207 222 7 або поштою: office@laserstrike.com.ua.

Хіба захоплення вашої дитини не варто того, щоб взяти телефон і просто набрати номер ?!

Місця проведення

Родео - бар, ресторан, прогулянки верхи. У парку Нивки - живописному місці Києва розташований комплекс Родео з рестораном і баром в північноамериканському стилі.

Голосіївський двір У безпосередній близькості від центральних районів Києва, в Голосіївському лісі, за адресою: пр. 40-річчя Жовтня 87-б розташований ресторан Голосіївський двір.

Весело і смачно провести час в невимушеній обстановці стилізованого під слов'янську старовину запрошує наш партнер - заміський сімейний ресторан "Матрьошка" matreshka.net.ua

"У лісі" Якщо ви хочете подовше відвернути своїх чад від цивілізації, то комплекс відпочинку "У лісі" (Лісовий р-н Києва вул. Мілютенка, 44-а) зі своїм мангал-меню і великими полянами по-сусідству, відповідне місце.

Бізнес-кафе У тому випадку, якщо ви вирішили провести гру в закритому полігоні "Багаторівневий паркінг" організувати святкове застілля для дітей можна в невеликому кафе, що знаходиться в сусідній будівлі.

Пікнік. У теплу пору року пікнік на узліссі! У вас є можливість запропонувати свій варіант місця проведення свята на свіжому повітрі, а ми надамо все необхідне: стіл, навіс, мангал.