Для консультацій та бронювання телефонуйте за тел. 
Режим роботи - під замовлення  


РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ

Ваше звичайне дозвілля встигло вам неабияк набриднути? Бажаєте свіжих, яскравих вражень? А як на рахунок сплеску адреналіну в крові?
Якщо "Так" - тоді зустрічайте командну гру Laser Strike!
Так називається військово-тактична гра, яка має багато спільного з усім відомим пейнтболом, але вигідно від нього відрізняється набагато більшою дальністю стрільби, різноманітністю сценаріїв і тактичних ходів, відсутністю фарби і незручною важкої екіпіровки. А ще лазерстрайк (лазертаг) - повністю безболісна гра.
Кафе набридли? У кіно не тягне? Боулінг і більярд вже не приваблюють? А нових відчуттів хочеться? Побігати по-справжньому, а не мишкою по екрану? Відчути вагу зброї і випробувати спокуси, пов'язані з ним? Якщо на ці питання ви відповіли «так», вам варто дізнатися, що таке Laser Strike?
Лазерний пейнтбол - веселіше, зручніше, безпечніше.

Зброєю в грі лазерстрайк служать гвинтівки, пістолети та автомати. Стріляють вони, звичайно, зовсім не справжніми набоями, а зовсім нешкідливим інфрачервоним променем. Спеціальні датчики, розташовані на налобній пов'язці гравця, фіксують потрапляння променя, і опонент 3 секунди знаходиться "в шоці", не в змозі вести вогонь у відповідь. Після 6-ти таких "поранень" гравець вибуває з гри до кінця раунду.
При цьому, є декілька сценаріїв бою, а можна придумати щось своє.
Чому пейнтбол менш досконалий, ніж лазерні бої? Київ - велике місто, де можна знайти розваги на будь-який смак, але лазерстрайк відрізняє ряд переваг у порівнянні зі звичайним пейнтболом:
Лазерстрайк - повністю безболісна забава. Кульок з фарбою, які досить боляче б'ють, тут немає.
Зброя у лазерстрайку не обмежена кількістю пострілів. Тобто зарядів безліч.
Ніякої фарби! Це означає, що в лазертаг можна грати без побоювання забруднити себе або стіни приміщення.
Ніяких масок і набридливих шоломів, які заважають огляду. Гра йде у мінімальному спецодязі.
Чому з усіх розваг в Києві варто вибрати саме лазерстрайк?
Це незвичайна гра.
Лазерстрайк дає можливість отримати абсолютно нові враження. Ніякі комп'ютерні ігри, більярд чи боулінг не зрівняються з лазерстрайком за напруженням пристрастей.
Можна буде зробити масу відмінних фотографій і викласти їх в соціальні мережі всім на заздрість.
Лазерстрайк дає можливість вирватися хоч на день на природу.
Емоційний підйом від такої гри на свіжому повітрі буде просто приголомшливим! Чи не набридло постійно себе контролювати, бути стриманим, спокійним і розважливим? У лазерстрайку можна хоч на якийсь час забути про всі ці речі і насолоджуватися первісним полюванням на собі подібних.
І ще один момент
А ви знаєте, що декілька годин гри в лазерстрайк на природі цілком співмірні з навантаженням двогодинного відвідування фітнес-клубу і бігу на біговій доріжці? Замислитесь над цим, якщо ви не проти скинути пару кілограмів, приємно проводячи при цьому час.
Якщо ви ніколи раніше не грали в лазертаг ...
То нічого страшного! Залиште сором і думки «а що, якщо я буду смішно виглядати». Це не шахи, де треба запам'ятовувати, прямо-таки заучувати правила. Простота, інтуїтивна зрозумілість, море азарту - ось що таке лазертаг. Київ багатий на розваги, але ця гра - особлива.
Зважилися? Вогонь в очах з'явився? Зрозуміли, що не можна упускати шанс поєднати приємне з корисним?Не відкладайте - весна близько, і скоро ми будемо відбиватися від бажаючих пограти в лазер страйк, так що поспішайте!
Телефонуйте за номером +380 67 370 777 0 або +380 50 207 222 7 і вас чекає яскрава пригода!

ЛАЗЕРНИЙ ПЕЙНТБОЛ - ГРА НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Перед початком гри.
Подібні ігри завжди починаються з розробки легенди - історії, перед кожним учасником якої ставиться певне завдання, від виконання якої залежить результат бою. Перш ніж лазерні бої Київ або, як його ще називають, лазерний пейнтбол, втілиться в реальну ігрову ситуацію, гравцям видаєится збро: автомати, кулемети і гвинтівки та екіпіровку. Макети бойової зброї в lasertag Київ програмується під кожного члена команди, в пам'ять зброї заноситься кількість патронів і рівень захисту. Оснащення гравця закінчується камуфльованим жилетом, сенсорним датчиком, банданою або пов'язкою, що відображає приналежність до тої чи іншої команди. Перед початком гри лазертаг команди-супротивники обов'язково проходять інструктаж.

ЛАЗЕРНІ БОЇ КИЇВ - БЕЗКОНТАКТНЕ ВЕДЕННЯ БОЮ

Ви готові? Поїхали ...
Сьогодні пейнтбол поступово здає свої позиції, адже, погодьтеся, садна і синці неприємні кожному з нас ... Тому шанувальники активних ігор в пошуку нових варіантів для спільного проведення часу. І тут на арену виходить Laser Strike - лазерний пейнтбол, легко і швидко відвойовуючи все нових і нових шанувальників - адже це макети сучасної автоматичної зброї, велика різноманітність ігрових сценаріїв і абсолютно безконтактне ведення бою.
Отже, що ж являють собою лазерні бої Київ, які вже встигли завоювати популярність у всій Західній Європі і Північній Америці, а тепер завітали і до нас?

Переваг у лазертаг чимало, головне з яких - повна безпека, зважаючи на його безконтактність. Саме тому всі організатори корпоративів на природі, вибирають саме Laser Strike. Гра відбувається в реальному часі і просторі і полягає у тому, щоб знищити противника інфрачервоним променем. Поразка зараховується, коли промінь потрапляє у датчик, який закріплені на налобній пов'язці.
Лазерні бої Київ починаються з розробки якогось певного тактичного сценарію. Вже відповідно до нього кожен учасник отримує своє конкретне завдання, від його виконання і залежить кінцевий результат бою. Перед початком лазерних боїв усі команди отримують лазерну зброю, всілякі гвинтівки і кулемети. При цьому бойові знаряддя програмуються спеціально під кожного учасника, в пам'ять комп'ютера заноситься кількість патронів. Після цього кожен гравець отримує сенсорний датчик, бандану і жилет.
Слід зазначити, що лазерні бої Київ - це дуже популярна розвага. Ви - шанувальник екстремальних ігор? - тоді радимо вам спробувати Лазерстрайк. Це абсолютно безболісно, але напевно, азартно і шалено цікаво.