Home

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ЛАЗЕРТАГ

Ваш звичайний дозвілля встиг вам неабияк набриднути? Хочеться свіжих, яскравих вражень? А як на рахунок сплеску адреналіну в крові? Якщо “Так” – тоді зустрічайте командну гру Laser Strike!
Так називається військово-тактична гра, яка має багато спільного з усім відомим пейнтболом, але вигідно від нього відрізняється набагато більшою дальністю стрільби, різноманітністю сценаріїв і тактичних ходів, відсутністю фарби і незручною важкої екіпіровки. А ще лазерстрайк (лазертаг) – повністю безболісна гра.
Кафе набридли? В кіно не тягне? Боулінг і більярд вже не приваблюють? А хочеться нових відчуттів? Побігати по-справжньому, а не мишкою по екрану? Відчути вагу зброї і випробувати спокуси, пов’язані з ним? Якщо на ці питання ви відповіли «так», вам варто дізнатися, що таке лазертаг?

Лазерний пейнтбол – веселіше, зручніше, безпечніше

Зброєю в грі лазертаг служать гвинтівки, пістолети та автомати. Стріляють вони, звичайно, зовсім не справжніми патронами, а абсолютно нешкідливим інфрачервоним променем. Спеціальні датчики, розташовані на головний пов’язці гравця, фіксують попадання променя, і опонент 3 секунди знаходиться “в шоці”, не в змозі вести вогонь у відповідь. Після 6-ти таких “поранень” гравець вибуває з гри до кінця раунду. При цьому, є кілька сценаріїв бою, а можна придумати що-то своє.

Чому пейнтбол менш досконалий, ніж лазерні бої?

Київ – велике місто, де можна знайти розваги на будь-який смак, але лазертаг для компанії відрізняє ряд переваг у порівнянні зі звичайним пейнтболом:

  • Лазертаг – повністю безболісна забава. Кульок з фарбою, які досить боляче б’ють, тут немає.
  • Зброя в лазерстрайку забезпечено величезною кількістю боєприпасів. Тобто у веденні вогню можна себе не обмежувати.
  • Ніякої фарби! Це означає, що в лазертаг в Києві можна грати без побоювання забруднити себе або стіни в приміщенні.
  • Ціна за гру нижча ніж в пейнтболі.
  • Жодних очок і набридлих шоломів, які заважають огляду. Гра йде без нічого.
дотримуємося карантинних заходів

маски    Дезінфекція соціальна  дистанція

Чому з усіх розваг в Києві варто вибрати саме лазерстрайк?
  • Це незвичайна правдоподібна гра.
  • Лазерстрайк дає можливість отримати абсолютно нові враження. Ніякі комп’ютерні ігри, більярд чи боулінг не зрівняються з лазерстрайком за напруженням пристрастей.
  • Можна буде зробити масу відмінних фотографій і викласти їх в соціальні мережі всім на заздрість.
  • Лазерстрайк дає можливість вирватися хоч на день на природу.
  • Емоційний підйом від такої гри на свіжому повітрі буде просто приголомшливим!

Чи не набридло постійно себе контролювати, бути стриманим, спокійним і розважливим? У лазерстрайку можна хоч на якийсь час забути про всі ці речі і насолоджуватися первісної полюванням на собі подібних.

І ще один момент

А ви знаєте, що пару годин гри в лазертаг на природі цілком співмірні за навантаженні з двогодинним відвідуванням фітнес-клубу і біжу на біговій доріжці? Задумайтесь над цим, якщо ви не проти скинути пару кілограмів, приємно проводячи при цьому час.

Якщо ви ніколи раніше не грали в лазертаг …

То нічого страшного! Залиште сором і думки «а що, якщо я буду смішно виглядати». Це не шахи, де треба запам’ятати, прямо-таки заучувати правила. Простота, інтуїтивна зрозумілість, море азарту – ось що таке лазертаг. Київ багатий на розваги, але ця гра – особлива.
Зважилися? Вогонь в очах з’явився? Зрозуміло, що не можна впустити шанс поєднати приємне з корисним? Не відкладайте – літо близько, і скоро ми будемо відбиватися від бажаючих пограти в лазер страйк, так що поспішайте!

ВИБИРАЄМО ВІДПОВІДНУ ГРУ

ЛАЗЕРТАГ – ГРА НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Перед грою
Подібні ігри завжди починаються з розробки легенди – історії, перед кожним учасником якої ставиться певне завдання, від виконання якої залежить результат бою. І такий підхід, як мінімум, передбачає серйозніше відношення до гри ніж дитячий лазертаг в лабіринті. Перш ніж лазерні бої Київ для дітей або для дорослих втіляться в реальну ігрову ситуацію, гравцям роздається зброя: автомати, кулемети, штурмові гвинтівки та екіпіровку. Макети бойової зброї лазертаг в Києві програмується під кожного члена команди, а в пам’ять зброї заноситься кількість патронів і рівень захисту. Оснащення гравця закінчується камуфльований жилетом, сенсорним датчиком, банданою або пов’язкою, що відбиває приналежність до тій чи іншій команді. Перед початком гри лазертаг команди-супротивники обов’язково проходять інструктаж.

Подяки
за відмінну гру!

У суботу грали з сином та його друзями. Змусили старих побігати, всього чоловік десять було з дорослими і грали в парку на свіжому повітрі. Давно так азартно не бігав зі стріляниною, спітнів. Син знову зібрав команду і тягне грати, подивимося, може через два тижні. А взагалі відмінний активний відпочинок для всіх. (переклад)

Сергiй

Спасибі всім всім хто організував цю гру і незнайомій команді – нас прийняли як додаткових гравців, сина і його однокласника. Повеселившись вони звичайно круто і навіть перемогли. Сиділи з дружиною в кафешці поки діти награлися – всі задоволені, дякую. (переклад)

Леонід

Моя вдячність за відмінну гру. У мого сина і друзів був емоційний вибух, всі хто грали в лазертаг відмінно провели час протягом декількох годин і таким чином відзначили день народження. (переклад)

Стрілець

ВАУ, було досить яскраво і весело. Гру замовили батьки дітей-школярів, я як вчитель поїхала з усіма і доставила “гравців-воїнів” на місце проведення заходу. Всі мої хлопці відмінно награлися, а потім я замовила піцу на всіх. Ну і розмов в школі було не на один день! Дякую організаторам і мені! ?(переклад)

Ірина

ЛАЗЕРНІ БОЇ КИЇВ – БЕЗКОНТАКТНЕ ВЕДЕННЯ БОЮ

Готові? Поїхали…
Сьогодні пейнтбол поступово здає свої позиції, адже, погодьтеся, садна і синці неприємні кожному з нас… Тому прихильники активних ігор у пошуку нових варіантів для спільного проведення часу. І тут на арену виходить лазертаг-клуб Laser Strike. Лазертаг – лазерний пейнтбол, легко і швидко відвойовуючи все нових і нових шанувальників – адже це макети сучасного автоматичного зброї, велика різноманітність ігрових сценаріїв і абсолютно безконтактне ведення бою.

Отже, що ж являють собою лазерні бої Києва, які вже встигли завоювати популярність у всій Західній Європі та Північній Америці, а тепер завітали і до нас? Переваг у lasertag чимало, головне з яких – повна безпека, через те, що він без контакту. Саме тому всі організатори корпоративів на природі, вибирають саме Laser Strike. Гра відбувається в реальному часі і просторі і полягає в тому, щоб знищити противника інфрачервоним променем. Поразка зараховується, якщо промінь потрапляє на сенсори, закріплені на тілі гравця.
Лазерні бої Київ починаються з розробки якогось певного тактичного сценарію. Вже відповідно з ним кожен учасник отримує своє конкретне завдання, від його виконання і залежить кінцевий результат бою. Перед початком лазерних боїв всі команди отримують лазерну зброю, всілякі гвинтівки, гранати і кулемети. При цьому бойові знаряддя програмуються спеціально під кожного учасника, у пам’ять комп’ютера заноситься кількість патронів. Після цього кожен гравець отримує сенсорний датчик, бандану і жилет.
Слід зазначити, що лазертаг для дорослих в Києві – це дуже популярна розвага. Ви – любитель екстремальних ігор? – тоді радимо вам спробувати Лазер Страйк. Це абсолютно безболісно, але дуже азартно і шалено цікаво.