ЧАСТІ ПИТАННЯ

ПИТАННЯ ПРО ЛАЗЕРТАГ

ЯК ПРОХОДИТЬ ГРА?

Гравці діляться на дві команди, в разі чисельності гравців до 24 осіб, якщо кількість більше, доцільніше розділитися на 3 і більше команд. Гра розбита на раунди, кожен, в середньому по 10 – 15 хв., Де розігрується той чи інший сценарій.
Після закінчення раунду гравці збираються разом і отримують установку на наступний раунд. Залежно від інтенсивності за 2 години гри можна зіграти від 6 до 12 раундів.

НАСКІЛЬКИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЛАЗЕРНИЙ ПРОМІНЬ?

Насправді в обладнанні використовується інфрачервоний промінь, такий як, наприклад, в пульті від телевізора і за своєю природою абсолютно нешкідливий.

ЯКА ОПТИМАЛЬНА ФОРМА ОДЯГУ?

Рекомендованою формою одягу є похідна з зручним взуттям. Саме в такому одязі, в комбінації з камуфляжним жилетами, що видаються гравцям, вони найбільш вільно почуватимуться в умовах досить великої кількості переміщень і займаних позицій, наприклад позиції лежачи.

З ЯКОГО ВІКУ ДІТИ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ У ГРІ?

При вазі автомата в 2 кг з ним легко управляються діти з 8-ми річного віку. Якщо ж ваша дитина молодше, є легкі штурмові автомати, але щоб гра вийшла змістовною участь в ній дорослих настійно рекомендується.
Неодноразово зустрічалися гравці 7-ми і навіть 5-ти років від роду.

ЧИ МОЖУТЬ ДОРОСЛІ ГРАТИ РАЗОМ З ДІТЬМИ?

Так, і ця ситуація дуже часто зустрічається на практиці, коли тата, а часом мами і навіть дідусі і бабусі з азартом беруть участь в битві.

ЧИ ГРАЮТЬ ДІВЧАТА В ЦЮ ГРУ І НАСКІЛЬКИ ЦЕ ІМ ЦІКАВО?

Чисто жіночі команди, потрібно відзначити справедливості заради, зустрічаються нечасто, але то що в спільних баталіях вони проявляють себе як дуже обачні, прагматичні гравці, помічено.

ЧИ МОЖЛИВИЙ ВИЇЗД ДО ЗАМОВНИКА?

Безсумнівно, ми називаємо це «виїзною грою». Головне, щоб поруч була територія відповідна для гри: ліс, посадка, рельєфна місцевість.
А часом гра проходить і у дворі садиби.