Організація дитячих свят, а також активного відпочинку для всієї родини нерідко заганяє нас у глухий кут діти хочуть одного, а батьки іншого! Ми пропонуємо вам детально розглянути нашу пропозицію, яку оцінять всі – гра лазертаг від компанії ЛАЗЕРСТРАЙК .

Отже, ЗА дев’ять на користь лазертага:

Як пейнтбол, тільки краще! Активна стратегічна гра, в якій завдання учасників першими знищити своїх супротивників. На відміну від пейнтболу, де використовуються желатинові фарбувальні кульки, лазерстрайке гвинтівки оснащені інфрачервоним лазером, який абсолютно безпечний для гравців, так само як і для глядачів.

Ігри для хлопчиків, і не тільки! Гра однаково подобається і батькам і дітям. При цьому обмежень немає головне, щоб учасник зміг бігати з гвинтівкою вагою 2.5 кг.

Спалює від 500 до 800 кілокалорій на годину! Зі спортивної точки зору заняття лазерстрайк не поступаються по своїй ефективності хорошою кардіо-тренування в тренажерному залі або півтори години занять східними єдиноборствами.

Ніяких больових відчуттів. Замість синця в місці попадання ви зрозумієте, що у вас потрапили, відчувши вібросигнал сенсора, розміщеного на пов’язці на голові.

Ефект реального бою. Гвинтівка для лазерстрайка за такими параметрами як: точність, дальність стрільби (до 150 метрів), кількість патронів, час перезарядження, а так само за зовнішнім виглядом, дуже нагадує справжню. Це максимально наближає гру до реального бою.

Немає обмежень у виборі ландшафту. Вибирайте собі полігон за своїм розсудом і в бій ! Це може бути цілком мирний парк або ліс, або ж спеціально облаштована територія з різноманітними загородженнями, що більше нагадує сюжет Сталкера .

Немає обмежень щодо вибору одягу. Дрес-код для нашої гри не регламентований. Приходьте в зручній для вас одязі і насолоджуйтеся грою без почуття дискомфорту, яке нерідко супроводжує серії пейнтболу з його важким і громіздким обмундируванням.

Важливий пункт сценарію вашого свята. Якщо ви вирішили провести найкращий дитячий свято , додайте у сценарій Лазерстрайк . Ні ваше чадо, ні його друзі ніколи не забудуть цих чудових годин, проведених у дружній перестрілці .

Відмінний засіб для бадьорості. Всім, без винятку, кому життя здається сумною і сірої наполегливо рекомендуємо новітній препарат Лазерстрайк – ігри для хлопчиків і не тільки, і ви напевно переконайтеся в його ефективності.