Як порадувати свою дитину в день народження? Як здивувати його самого, і незвичайним способом провести дитяче свято? Підлітки завжди з нетерпінням очікують, що свято буде самим незвичайним, адже авторитет у колі своїх приятелів дуже важливий для школярів і підлітків.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ДИТЯЧЕ СВЯТО В КИЄВІ

Організація дитячих свят з Лазерстрайк вже придбала велику популярність у киян, і це можна пояснити. Адже незважаючи на різноманіття розважальних закладів, всі вони вже порядком набридли охочому до розваг жителю. Діти постійно чекають чогось нового, неординарного і навіть екстремального. І ви можете дати їм це, влаштувавши дитяче свято на свіжому повітрі з грою лазерстаг. Це воістину захоплююча гра, яка, незважаючи на свою новизну, користується незмінною популярністю як у дітей так і у дорослих. І така популярність більш ніж зрозуміла! Адже це реальна можливість відчути себе бійцем зі зброєю напереваги, поганяти адреналін по організму, і здорово скрасити загальну одноманітність буднів.

Дитина повинна активно рухатися, але, на жаль, сьогодні ми все більше часу проводимо за комп’ютером, порушуючи поставу, ведучи сидячий спосіб життя, що в подальшому призводить до великих проблем зі здоров’ям. Ми пропонуємо відмінну профілактику – активну стратегічну гру. До того ж ця гра, незважаючи на достатню активність, абсолютно безпечна. Це дозволяє грати в неї навіть дітям, влаштувавши для них справжнє дитяче свято Київ, благо, має для цього безліч можливостей. Якщо раніше це подія асоціювалося з сидінням за столом, то з Лазерстрайк ваша дитина запам’ятає свято як веселий і рухливий, як захоплююча пригода, яка надовго залишиться в пам’яті його учасників.

Лазерстрайк допоможе створити неординарний сценарій дня народження, який порадує не тільки безпосередньо іменинника і його друзів, але і їх батьків. Якщо ви скажете йому, що його день народження пройде на свіжому повітрі, зі зброєю в руках з друзями і перестрілкою, він напевно буде дуже радий. Рухливі дитячі свята, які допоможе організувати наш клуб, будуть найкращим способом проведення вільного часу вашої дитини і одним з кращих розваг в Києві.

Така гра, на відміну від пенйнтбола, абсолютно безпечна. Вона не тягне за собою ні синців, ні подряпин. Такий активний день народження, проведений разом з друзями і родичами, стане втіленням мрії вашої дитини в реальність.

В лазертаг можуть грати всі, хто зможе утримати легкий лазерний автомат, або макет справжньої бойової зброї. Наш клуб може запропонувати свій сценарій, так і розробити на замовлення індивідуальний план святкового заходу.Тривалість гри починається від півтори години і фактично не має обмежень. Все залежить від сил і здібностей її учасників. Ця гра дає виплеск енергії, дозволяє розвивати фізичні здібності дітей. Вона динамічна і захоплююча. Дитина буде не тільки активно рухатися, але і розвивати свої логічні здібності, розробляючи тактику і стратегію ведення бою.

Від такого дитячого свята, проведеного у формі активної гри, дитина отримає не тільки задоволення, але і відчутну користь. Грати може велика кількість учасників. Саме за допомогою цієї гри вам вдасться відірвати свою дитину від комп’ютера і змусити його рухатися на свіжому повітрі. Дітям дуже сподобається боротися з дорослими, і якщо ті візьмуть участь в грі, дитяче свято на природі пройде ще веселіше. Втім, можна організувати розваги виключно для дорослих, тому що це не тільки дитяча гра, і в неї з задоволенням бігають команди професійних гравців.

Лазертаг не травмує дітей в ході гри, вони не отримують синців, а перемога підраховується максимально точно за допомогою електронного обладнання, яке запрограмовано стежити за грою. Все відбувається в максимальній наближеності до реальності, тому проведені таким чином дитяче свято стане незабутньою подією в житті кожної дитини.