Київ по праву вважається однією з найкрасивіших столиць Європи і визнаним туристичним центром, тому тут добре розвинена індустрія відпочинку і розваг, але тут ми наведемо кілька аргументів на користь лазертага.

У багатьох людей при слові лазертаг виникають асоціації з дитинства, пов’язані з примітивною грою в квазар-стилі в темному лабіринті і хаотичною метушней. Сьогодні це зовсім інша, з точки зору організації і змісту, захоплююча гра, яка передбачає осмислені, командні дії гравців, які грають цілком реалістичний бойової сценарій. І те, що раніше вважалося дитячою забавою, зараз перетворилося на повноцінне командний вид спорту, де обов’язковою умовою є застосування як тактичних, так і стратегічних рішень, злагоджених командних дій, швидких перегрупувань і сміливості викликати вогонь на себе, заради перемоги своєї команди.

Зі своєю унікальною природою, поки ще не пошкоджене забудовою, Київ приваблює своїми парками і лісо-парковими зонами не тільки любителів прогулянок і пікніків. Тут чимало місць придатних і, навіть по-своєму цікавих, для проведення так званих лазерних боїв — лазертага. Немає необхідності виїжджати з міста, втім, не виключений і такий варіант, для того, щоб знайти підходящу локацію. Ми пропонуємо унікальну можливість взяти участь у захоплюючій грі практично поруч зі своїм будинком або неподалік від офісу.

Лазертаг — дивовижна командна військово-спотривная гра.

Користь групових заходів важко переоцінити, вони дуже корисні як у соціальній, так і в професійному середовищі, та лазертаг як раз і є той випадок. Для групи друзів це незамінна можливість здригнутися, весело та активно провести час, обзавестися приємними спогадами і ще більше згуртувати свій круг. Для колег по роботі лазертаг хороший в плані формування команди, робить наголос на спілкування і планування, вироблення колективної взаємодії і, як результат, виконує роль тімбілдінга. У той час як у Києві є багато командних занять для дорослих, лазертаг безумовно володіє просто унікальними якостями, які роблять його одним з кращих.
Можна непогано провести вечір за дружньою бесідою або піти повечеряти для особливого випадку, але де в цьому родзинка? Особливі випадки тим і відрізняються, що варто пошукати щось неординарне, що ви, напевно, згадайте через кілька років. Якщо ви шукаєте спосіб оригінально відсвяткувати свій наступний день народження або найближчим часом плануєте провести корпоратив, намічається мальчишник або дівич-вечір — лазертаг Київ саме те, що вам потрібно. Ми, використовуючи свій багаторічний досвід проведення подібних заходів, постараємося щоб яскраві враження надовго залишилися в пам’яті учасників.

Це безсумнівно більш захоплююче заняття ніж тренування в тренажерному залі.

Фітнес і силові тренування стали дуже популярні в наш час, адже безліч людей велику частину часу проводять в офісах, отже ведуть малорухливий спосіб життя. І розуміння того, що такий спосіб життя, м’яко кажучи, не особливо корисний для здоров’я і загального самопочуття, змушує замислитися над пошуком адекватних фізичних навантажень. Тренажерний зал — це відмінний варіант і добре служить цим цілям, але незабаром одноманітність відбувається може послабити вашу мотивацію. Одного разу ви знайдете масу поважних причин, щоб не піти в зал, потім ця ситуація може неодноразово повторитися і в результаті всі витрачені зусилля будуть зведені нанівець. Щоб цього не сталося потрібно, хоча б зрідка урізноманітнити ваші звичні вправи не менш енерговитратним, але більш захоплюючим заняттям, яким є гра лазертаг. Повірте на слово, що 2 години гри за кількістю витрачених калорій значно перевершить показники тренажерного залу, а емоційні навантаження взагалі не йдуть ні в яке порівняння. Яка бігова доріжка може зрівнятися з тією спритністю, яку необхідно проявити для того, щоб залишитися в грі і не потрапити під «вогонь» суперника або необхідністю, випередивши умовного противника, зайняти більш вигідну позицію?

Ви досі шукаєте активні розваги для дорослих, так чому б не лазертаг в Києві? Рекомендуємо вашій увазі Лазер Страйк ! Наш внеаренный лазертаг в природних умовах і лабіринті промислового будівлі гарантовано принесе вам величезне задоволення, масу позитивних емоцій і вражень, захоплюючий досвід нехай і несправжнього, але азартного бою.

Зв’яжіться з нами сьогодні, якщо у вас є які-небудь питання або заплануйте лазертаг-гру онлайн прямо зараз.