Назріває річний корпоратив на природі в Києві і ви не знаєте чим здивувати досвідчених співробітників, де провести корпоратив, які конкурси на природі придумати в цей раз, як провести його так, щоб цей захід не скотилося до банальної гри у волейбол і традиційного застілля? Щоб корпоратив, крім відпочинку і веселощів виконав ще й функцію об’єднує колектив, привніс б елементи тімбілдінга і дав можливість вашим співробітникам показати себе в неформальній обстановці, проявити свої лідерські та організаторські таланти?

У нас є унікальна пропозиція, що повністю відповідає поставленим завданням. Лазертаг – це оригінальна ідея для корпоративу, сучасна гра, яка об’єднала в собі всі принади військового битви при максимальної безпеки для гравців. Це чудовий спосіб на час скинути з себе тягар буденності, пірнувши у вир військових пристрастей. Мить зволікання, як раптово вискочив з-за рогу противник знешкоджує вас одним влучним пострілом. Не кожен день доводиться бути підстреленим або самому потрапити в кого-небудь, навіть в контексті гри. Не дивно, що ця гра день від дня стає все більш популярною. Популярність викликана незабутнім драйвом, який відчувають всі без винятку її учасники. Адже ця гра дозволяє відчути себе справжнім солдатом і героєм, мотивує ініціативність, рішучість, ті самі риси, які так необхідні в підвищенні продуктивності колективу за рахунок командної злагодженої роботи і індивідуальних якостей кожного з його членів.

На відміну від пейнтболу або страйкболу тут немає хворобливих ударів кульок з фарбою і пластикових кульок, інший раз залезающих прямо під шкіру. Це лазерні бої, де кульки не зносить вітром, в балонах не закінчується повітря, але разом з цим постріл досягає своєї мети так само швидко, як це робить справжня куля. Битва в Лазерстрайк ведеться за допомогою гвинтівок, випромінювальних тонкий інфрачервоний промінь. При попаданні такого променя на спеціальний датчик, розташований на голові супротивника, датчик видає характерний звук, що свідчить про те, що постріл досяг мети.

Повна відсутність больових відчуттів робить цю гру популярною як для дорослих, так і для дітей. За своїм принципом вона без сумніву буде їм близька, так як багато гри для хлопчиків побудовані саме на ньому. Згадайте навіть знамениту гру «войнушки», для гри у кожної дитини була своя зброя – унікальна палиця, за формою нагадує автомат, гвинтівку чи пістолет. Ми ж пропонуємо вам ту ж війнушку, але набагато більш реалістичну. Не дивно, що з кожним днем кількість заявок влаштувати активний корпоратив на природі в Києві невблаганно зростає. Безумовно, ми охоче надаємо послуги подібного роду, більше того, організація таких корпоративів вже давно стала для нас самою повсякденною річчю. В доважок до незабутньої перестрілці всім бажаючим ми надаємо можливість замовити святковий стіл, який стане приємним бонусом після затяжної битви.

Примітною особливістю лазертага є можливість програмувати спорядження на кількість життів, дальність стрільби кожного зброї, кількість зарядів, скорострільність і подібні особливості. Це дозволяє створювати складні сценарії, варіація яких обмежується тільки вашою фантазією. Втім, і без сценаріїв задоволення від цієї гри ви отримаєте справді величезне. Перевагою лазертага перед іншими видами активного відпочинку є його масова доступність для людей будь-якого віку і статі. Гра максимально безпечна, не залишає хворобливих слідів після ігрових баталій, не псує одяг і зовсім нешкідлива для здоров’я. У неї можуть грати навіть люди похилого віку, які люблять активний спосіб життя. Така максимальна безпека є найкращим аргументом «за» для замовлення подібного розваги для корпоративу на природі в Києві.

Разом з лазертагом ваш виїзної корпоратив, наповнений видовищною грою, яскравими враженнями та безпрецедентним динамізмом пройде самим незвичайним, дивовижним чином. Та згодом, з плином часу ця подія не зітреться з пам’яті, як сталося б із звичайним корпоративним заходом, і ви, напевно, захочете відчути ці емоції повторно. Адже де ще можна так класно відпочити, розважитися, а головне – без наслідки для власного здоров’я.

Звертайтеся, клуб Лазерстрайк буде радий влаштувати незабутнє корпоративне свято!