Розпакування домашнього дитячого ЛазерТаг одного виробника який називається «LazerTag» через букву z ось хто винен в тому, що величезна кількість запитів, які шукають – «ЛазерТаг» пишуть його неправильно, тому що пишеться через букву «s» від слова «laser». Зараз ми з вами розпакуємо його. Порівнюючи його з двома попередніми системами, можна сказати, що це однозначно має кращий стиль ніж минулий наш китайський набір. Але мені здається, що це гірше ніж Laser X, хоча вони дуже схожі.

Дитячий LaZer Tag

Все дуже футуристично. Є вікова маркування 6+, власне, як і у будь-яких наборів лазертаг. Є особливості і певний опис, так ось в особливостях значиться до чотирьох команд. Прошу зауважити, що це більше, ніж у деяких laser tag system. Будь-яке число гравців це взагалі треба сказати крута функція. 4 режими стрільби і радіус в 40 метрів. Якщо пам’ятаєте у інших lasertag було до 50 метрів за фактом, і це було більше, ніж тут. Ми проведемо тест на дальність і дізнаємося чи дійсно заявлені 40 метрів.

Бийся один на один або збери команду!

Для роботи набору потрібно 6 батарейок типу АА, які не входять до комплекту. На зброї присутні всього лише дві кнопки. Ні, по-перше, жилетки і це відразу впадає в очі, тобто бластер він же і стріляє, і він же вражає. У дулі у нас знаходиться лінза, видно, що вона там є і ось тут ось видно прозорі елементи, в які треба стріляти. Так ну ми неправильні російські люди вони правильні російські люди завжди читають інструкцію. По-перше, два бластера збігаються, є артикул цієї системи, є відповідно опис. Є три віконця – написано, що це індикатор життя. Дві кнопки: одна кнопка – це вибір команди і знаходиться вона не дуже зручно. Друга кнопка – це вибір режиму зброї. Третя кнопка – це кнопка включення і вона дуже туга, але це, напевно, зроблено для того, щоб Ви випадково не могли вимкнути. Є віконце – індикатор команди, відповідно тут це ІК-сенсор і кнопка перезарядки, яка прикольно натискається.

Перейдемо до установки батарейок – в ручці у нас є маркування «мейд ін чайна», ну ще б пак, де на вашу думку роблять всі ці іграшки – тільки в Китаї. Бачимо слот для трьох батарейок – все як сказано у нас на упаковці і все як написано в інструкції. Сподіваюся, що з цим завданням впорається не так вже й складно і тут особливих подробиць не потрібно. Власне, тут є дуже чітко розписані заходи обережності і це великий плюс для такого роду інструкції. І так повертаємо вимикач в позицію включено. Повернули, і він включився, видаючи звук «пік пік», натискаємо на курок – і він відтворює всі звуки, всі світлові ефекти які є. Навіть потім вібрує і вимикається. Натискаю на кнопку вибору, щоб вибрати команду – зелену, синю, червону або білу. Чи можемо натиснути на кнопку перезарядки, про що не сказано в інструкції, тепер ми можемо змінити колір і чуємо звук підключення до гри лазер трону. Червоний, синій, зелений або білий – ми будемо за синіх.

Набір дитячого лазертаг «LazerTag»

Вибір стрільби – автомат, базука, пістолет, бластер. Кількість патронів: пістолет має 12 патронів і забирає одне життя, бластер і автомат мають по шість патронів. Бластер забирає два життя і автомат забирає три життя, а базука має один постріл, але зносять відразу 9 життів. За умови, що у гравців дев’ять життів то базука є ультимативною зброю. Таким чином ми отримуємо два бластера, і вони зараз знаходяться в синій команді. Перше, спробуємо, власне, постріляти і подивитися, що вийде. Судячи по звуку тут у нас зараз пістолет, тобто за логікою по тому, що тут написано у нас повинно бути 12 пострілів, які віднімають по одній життя. Стріляємо в інший пістолет. Дійсно вразив, і в дуло вразив, і ось ми бачимо, що індикатор життів погас на одну клітинку. 9 життів у гравців, значить 3 з 9 життів ми витратили залишилося шість.

Давайте спробуємо постріляних і ось вона почала моргати – це значить, що 5 життів, почала моргати швидше це означає, що у нас 4 життя і повністю згасла три життя. Давайте подивимося, що ж буде якщо, ми повністю помремо: так, два життя, одне життя, паніка, паніка, паніка і моргання усіма можливими кольорами та вимикання. Але я натискаю на курок автомат повністю перезапускается, і я можу зарядиться і знову йти в бій. Тобто в принципі, звичайно, прикольно, що є різні види озброєння, але ось момент закінчення життя і він якийсь ну зовсім не продуманий. Хоч який-небудь тимчасову затримку зробили б, хоча знову ж таки поки ось ця перезавантаження пройде, в принципі ти не можеш грати. Природно, ні про яке підрахунку ніяких очок мови не йде. Провівши кілька тестів, стало ясно що режим «базуки» в лазертаг ультимативну зброю, яке треба використовувати для гри в цю як називати іграшку.

Тестування дитячого lazertag

Відсутність жилетки або будь-якого іншого датчика на голову або куди завгодно, це звичайно сильне спрощення, тому що насправді проти базуки є ультимативна захист. Ти береш бластер за спину – і ти не вбиваємо. Це потрібно перевіряти потрібно дивитися як багато рикошетів. При боргом невикористанні система автоматично вимикається. Пробуємо можливість вражати гравців своєї команди – френдлі фаєр відсутня і своїх гравців своєї команди вразити неможливо. Ну звичайно дивно що можна просто взяти і перейти в іншу команду і просто продовжити грати. Ось я грав за червоних і ось швиденько забіг до них в тил і переключаюсь на свою команду і починаю стріляти.

Тестування lazertag на дальність

Тестування lazertag на Вирушаємо на дистанцію, максимальну заявлену цій системі в 40 метрів. Режим стрільби – пістолет, команда зелених проти команди синіх. Постріл номер один – потрапив! Спробуємо змінити режим стрілянини на бластер. Бластером потрапив, пістолет-кулемет – потрапив. Будемо стріляти базуки – відразу вбив! Загалом заявлена ​​дальність працює, заявлені життя працюють і все що написано на упаковці работает.дальность

Ну ось ми повернулися з наших стрільбищ. Сама іграшка сподобалася, відсутність жилета і якихось датчиків – це найбільша проблема цього обладнання. Ну і ультимативність базуки робить гру абсолютно не цікавою. Але знову ж таки вона призначена для гри дітьми. Діти можливо будуть стріляти бластером, пістолетом-кулеметом просто тому, що у них набагато крутіше звук і в принципі гра може стає цікавіше. У нашому рейтингу домашніх лазер тагов ми б поставили цей lazertag на друге місце. На першому місці поки залишається laser X.