У нашому місті з’явилася нова розвага це так звана гра лазертаг. Вона дуже схожа на пінбол. Правила гри точно такі ж, а ось екіпірування значно відрізняється. Одягнути ви можете все що завгодно, в чому вам буде легко і комфортно. З екіпіровки тільки спеціальна пов’язка з датчиками які одягається на голову і зброя – гвинтівка під назвою Beretta MP-514. Вона дуже легка, тому грати в цю гру лазертаг можуть навіть діти.

Лазертаг в маленькому місті

Спеціальні пов’язки надіті, автомати активовані і навчальний курс молоді бійці вже пройшли, він зайняв 5 хвилин і ось вони на старті. Кожна команда на своїй базі. У грі беруть участь дві команди червоні і сині. У кожній по шість чоловік зовсім незнайомих людей сьогодні об’єднують спільні справи – перемогти своїх опонентів.

Завдання команди завоювати прапор противника з мінімальними втратами. Коли гравець ліквідовано – про це відразу ж сповістить звуковий сигнал. Дистанція влучень інфрачервоного променя від 100 до 350 метрів і це не просто гра а спочатку вона була задумана як новий вид спорту 21 століття.

Цікавий факт: схожий з лазертаг принцип використовується і в армійських системах імітації бойових дій. Якщо вірити джерелам з Векіпедіі і інших сайтів, більш-менш достовірних, то з лазертаг-технології тренуються бійці силових структур спецназу, а саме спецназ Франції і Великобританії. Було видно як проводили такі навчання, тому що лазертаг є набагато точніше пристроєм поразки ніж кулька від пинбола або страйкболу.

Лазертаг краще тому що від прицільної стрілянини не куди не дінешся. Грати в лазертаг можна не тільки влітку, вітер не перешкода. Температура може опускатися до мінус 30, а ще це не шкідливо і зовсім не боляче.