З чого починається дитячий День Народження? Може бути з святкового торта? (Наявність іменинника ми втрачаємо, зважаючи на очевидність цього факту). А може святкових костюмів, привітань, і численних друзів іменинника? Можливо, але кому не набридає одноманітність, з яким то і справа з року в рік проходить організація дитячих свят батьками?

Ми пропонуємо вам веселу альтернативу, яка блисне неординарністю з бляклої низки Днів Народження вашої дитини, і запам’ятається йому на довгий час. Отже, гра Лазерстрайк! Захоплююча, спортивна, заводна, і при цьому максимально безпечна.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКТИВНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ В КИЄВІ

Безліч свят вже встигло набриднути своєю одноманітністю. На жаль, День Народження теж входить в цей список. Ех, скільки у світі людей, які не хочуть святкувати цей чудовий свято! І не дивно, адже з року в рік проходить одноманітно, а подарунки, які дарували нас в дитинстві, вже втратили всяку привабливість в наших очах.

Але ж це рідкісний вдалий привід, щоб зібрати своїх давніх друзів з їх сім’ями, і весело провести з ними час. Бути може вже не повернути те відчуття благоговійного трепету, який колись дарував нам дитячий День Народження, але нестандартно і весело відзначити цей день можна в будь-якому віці. Адже для цього існує так багато можливостей!

Втім, може бути вам приїлися всі ці розваги, що пропонуються з року в рік. Ми хочемо запропонувати вам абсолютно новий і в той же час неординарний метод боротьби з нудьгою – лазерні бої Лазерстрайк. Це чудовий спосіб не тільки чудово провести час, але і максимально активно!

Причому ж тут Дитячі Дні Народження, подумаєте ви? При тому, що багато замовляють у нас гру, саме для такого випадку і їхні діти весело проводять час з друзями. Емоцій – море! Від нас йдуть вдячні й щасливі люди і усвідомлення цього для нас безцінне!

Втім, ця гра як для дітей, так і для дорослих. На відміну від пейнтболу, де досить часто після гри залишаються синці від ударів, гра лазертаг абсолютно безпечна. Перестрілка тут здійснюється за допомогою інфрачервоних променів, а попадання фіксуються за допомогою датчиків. Це, робить необов’язковим наявність спеціального одягу, щоб оберегти себе від пейнтбольного фарби.

Грати в цю гру можуть все, включаючи дітей. Останні, до речі, на подив часто відвідують нас зі своїми батьками. Такі активні ігри для хлопчиків і для дівчаток – саме «те» при сучасному пристрасть до соціальних мереж і комп’ютерних ігор.Ви можете провести дитячий День Народження разом з нами, що помітно виділить цю подію серед нескінченної низки однотипних свят, які очікують багатьох з нас коли ми підростаючого. Організація дитячого дня народження вже є для нас частиною нашої роботи, і ми маємо великий досвід в цій справі. Приходьте до нас, зі своєю дитиною і його гостями і ви переконаєтеся в тому, що не помилилися з вибором. Ви і ваші діти проведете цей час просто чудово!

Лазерстрайк допоможе вам створити чудовий дитяче свято, де крім захоплюючої гри ви можете влаштувати справжній пікнік, або замовити банкет з дитячим меню в ресторані, розташованому в безпосередній близькості, ділячись своїми, напевно, найбільш радісними враженнями. Приходьте, пробуйте, і ви не будете розчаровані!